PRVÝ ZVIERACÍ INFLUENCER

NAŠE POSLANIE

Milujem dobrodružtvo a zvieratá, a preto som spojili príjemné s užitočným. Spolu s Hektorom kráčame po horách za tých, ktorí samy kráčať nemôžu – psy v útulkoch. Naše dobrodružstvá zdieľame na sociálne siete a našou motiváciou sú sledovatelia, ktorí nás podporujú príspevkami na náš transparentný účet.

ikona

Turistika so psom

Po horách kráčam vždy s moji psom Hektorom.

Zdieľanie výletov

O naše potulky sa delíme vo forme príbehov na Instagrame.

Finančná motivácia

Počas putovania zbierame peniaze na transparentný účet.

Podpora útulkov

Za peniaze nakupujeme krmivo a iné potrebné veci do útulkov.

PREČO CHCEM BYŤ INFLUENCER?

Dnešný svet ovládajú sociálne siete. Či si to priznáme alebo nie, dnes je merítkom počet followerov, lajkov a zhliadnutí na Instagrame. Pred pár rokmi bol pojem "YouTuber" a "Influencer" považovaný za vtip než za normálne povolanie. Pravdou ale je, že Influenceri majú dnes naozaj obrovský dosah a silu "predať" čokoľvek.

S Hektorom sme sa rozhodli do tohoto bezduchého sveta sociálnych sietí vniesť niečo reálne. Kedže je našou záľubou chodenie po horách rozhodli sme sa naše výpravy zdielať. Našou "Influencerskou" premiérou bola cesta SNP popri, ktorej sme zbierali peniaze do psích útulkov. 

Obrovský počet pozitívnych reakcií od ľudí, množstvo správ o tom ako ich takýto obsah baví sledovať ma donútili zamyslieť sa. Ak našich 2000 sledujúcich ľudí dokázalo vyzbierať 4000€ koľkým psom by sme pomohli ak by nás sledovalo 5000, 20 000 či 50 000 ľudí?

Spojili sme príjemné s užitočným a skúšame to Influencerstvo v jeho najčistejšej forme. Je mi jasné, že spotený týpek so psom v lese nie je tak zaujímavý ako tony bezduchej zábavy ale aj napriek tomu to ideme vyskúšať. 

Našim hlavným cieľom je zmeniť súčasnú situáciu v útulkoch a bojovať za tých, ktorí trpia bez jediného slova za mrežami. Ako som vďaka tejto ceste zistil, prispievať do útulkov je krásne gesto, no nie je to riešenie...

Aby sa niečo zmenilo chce to veľký politický tlak a správne rozhodnutia. Vyspelosť krajiny je priamo úmerná tomu ako sa správame k zvieratám. U nás je to veľmi biedne, no mám pár nápadov, ktoré by mohli fungovať. Naozajskú silu niečo zmeniť budeme mať len vtedy, keď sa staneme Influencermi.

Pomôžete nám v tom?

S pozdravom Hektor a Maťo

Chceš podporiť NAŠU TVORBU ?

Po ceste SNP som odišiel z práce aby som mal čas na tvorbu filmu o SNP a takisto aby som napísal o našom dobrodružstve knihu. Aktuálne som teda na voľnej nohe a zíde sa nám tvoja podpora . 

#OZNACKUJMESLOVENSKO

Každý pes si z chuti označkuje nové miestečko. Urobte to aj vy spôsobom, pri ktorom nemusíte rozopínať nohavice! 😀 Všetko čo potrebujete sú nálepky, ktorými označíte napríklad turistický rozcestník alebo inú vhodnú plochu. Navyše kúpou týchto nálepiek podporíte psíkov, ktorí značkovať po celom Slovensku nemôžu. 

Každé predané balenie = 3€ pre útulky ! 

NALEPKY PESCEZLES FOTO

Balenie obsahuje 20ks nálepiek 

Naše NAJ DOBRODRUŽSTVO

V roku 2022 sme spolu zdolali cestu Hrdinov SNP

Chceš sa k nám pridať ?

Trúfaš si ísť na výpravu spolu s nami? Na našich cestách môžeš byť aj ty. Stačí sledovať naše plánované výpravy splniť základné podmienky a prihlásiť sa na konkrétnu výpravu. 

Najbližšia výprava: Poloniny 09/2022

NAJNOVŠIE CESTOPISY

Tu nájdeš zaujímavý obsah nielen o cestovaní. Budú tu užitočné informácie o výchove, strave a rôznych úskaliach, ktoré zažívajú všetci psíčkari.

NAJNOVŠIE VIDEO