Označkujme Slovensko !

Pri príležitosti našej životnej cesty naprieč Slovenskom ( štartujeme 16.05.2022) sme sa rozhodli vytvoriť špeciálne nálepky, s ktorými budeme značkovať celú našu trasu (Cesta Hrdinov SNP)  Pokúsime sa ich nalepiť na každý turistický rozcestník, ktorý po trase minieme 🙂 

Čim viac nálepiek tým viac pomoci !

Napadlo mi, že týchto nálepiek vyrobím o trochu viac, aby si každý psí dobrodruh mohol označkovať miesta, ktoré navštívi. A aby to nebol len číry vandalizmus, z predaja nálepiek pôjde  nemalá časť na dobrú vec – konkrétne psom, ktorí to potrebujú  (to by mohlo prejsť pred súdom  :))

Pri pohľade na nálepku budeš ihneď vedieť minimálne dve veci:

1. niekto pokoril označené miesto spolu so psíkom.

2. Ten kto lepil, pomohol chlpáčom v núdzi 🙂

TRANSPARENTNÁ POMOC !

Mám rád, keď viem kam peniaze určené na pomoc naozaj putujú. Rozhodol som sa zazdielať aj to, čo by som nemusel, aby ste videli, že reči s pomocou nie sú len reklamné ťahy. Odovzdávanie vyzbieraných peňazí bude prebiehať vždy ONLINE na našom Instagrame.

0,55 €

Predajná cena 1ks

0,30 €

Náklad na výrobu 1ks

0,15 €

Výťažok na pomoc z 1ks

0,10 €

* Zárobok z 1ks *

* Zárobok = peniaze, ktoré investujem opäť do reklamy, vývoja a nákupu nových produktov a samozrejme musí sa ujsť aj nejaký pamlsok pre Hektora aby sa nehneval !

DOBRODRUŽSTVO - LIVE 🔴

Celú prípravu na cestu ako aj samotnú cestu zdieľam cez sociálne média. Nenechaj si ujsť dobrodružstvo roka a sleduj nás na cestách ONLINE. Dozvieš sa množstvo užitočných informácií a možno ťa inšpirujem natoľko, že sa vydáš na cestu SNP aj ty!

Každý nový sledovateľ je pre nás skvelá morálna podpora! Ďakujeme.

#OZNACKUJMESLOVENSKO

Každý pes si z chuti označkuje nové miestečko. Urobte to aj vy spôsobom, pri ktorom nemusíte rozopínať nohavice! 😀 Všetko čo potrebujete sú nálepky, ktorými označíte napríklad turistický rozcestník alebo inú vhodnú plochu. Navyše kúpou týchto nálepiek podporíte psíkov, ktorí značkovať po celom Slovensku nemôžu. 

Každé predané balenie = 3€ pre útulky ! 

NALEPKY PESCEZLES FOTO

Balenie obsahuje 20ks nálepiek 

Pescezles - CHALLENGE-2

Zaujíma nás kam najdaľej od Slovenských hraníc sa táto nálepka môže dostať. Ten kto sa dostane najdaľej, hodnoverne preukáže lokalitu a označí nás na sociálnych sieťach:

 vyhrá zásobu pamlskov Carnilove na celý rok !

 Čas máte do konca roka. Takže ľudia značkujme, pomáhajme a rozširujme naše teritórium 🙂